Elevul Școlii Evrika

Cum va fi absolventul Școlii Evrika?

Un copil trecut printr-un proces educațional aparte, cu profesori prieteni și colegi de echipă care l-au format și i-au pregătit primii pași in viață, într-un mediu special, caracterizat de șarm, distincție și echilibru.

Un copil perfect adaptabil, creativ; puternic in echipă; disponibil la efort și determinat; informat, cu gândire critică, independent. Un copil pregătit pentru orice provocare. Școlarul Evrika va avea:

  • știința lucrului în echipă
  • un acut simț al inițiativei
  • eleganță, distincție, bune maniere
  • gândire critică
  • valori sociale sănătoase și sentiment de apartenență la comunitate

Contact Înscrieri:

Strada Negustori nr. 1
București 023951
Telefon: +40 725 173 926
Email: contact@scoala-evrika.ro

Programează o vizită: