Înscrieri Școala din Vest

Vrei să beneficiezi de super reducerea de 2000 de euro (Părinte-Fondator al Școlii din Vest)?

Septembrie 2024 e aproape: e momentul în care vom deschide Școala din Vest, un nou loc în care zeci de copii se vor bucura de un campus gândit după standardele și rigorile Școlii Evrika.

Ai șansa să devii unul dintre părinții fondatori, beneficiind de reducerea de 2000 de euro pentru primul an și de 1000 de euro pe TOATĂ durata de școlarizare a copilului tău.

Înscrieri pentru Ciclul primar și pentru Ciclul gimnazial

Înscriere:

Email: admitere@scoala-evrika.ro

Procedura înscrierii:

Vizitarea școlii și discuția cu directorul unității de învățământ; Completarea formularului de înscriere și transmiterea acestuia către departamentul secretariat; Copii după documentele necesare înscrierii:

• Copie certificat de naștere al copilului.
  • Copii documente de identitate ale părinților/ reprezentanților legali.
  • Foaie matricolă/ rapoarte școlare de la instituțiile de învățământ anterioare.
  • Recomandări ale elevului de la instituția școlară anterioară – dacă sunt solicitate de directorul școlii.
  • Fișa Medicală, copie actualizată a carnetului de vaccinări și avizele medicale – tipizatele conform Ordinului nr. 1002/5057/2015 al Ministerului Sănătății.
  • 2 fotografii tip pașaport.

Dă-i copilului tău șansa de a învăța într-o școală
ca în vremurile bune!

Disclaimer

• Prin completarea și trimiterea acestui formular, îți dai acordul de a fi contactat de unul dintre reprezentanții Școlii Evrika.
  • După completare, vei primi mai multe informații despre Școala Evrika, posibilitatea de a-ți înscrie copilul la noi și sesiunile de testare gratuită.
  • Datele tale sunt în siguranță și nu vor fi folosite de terți. Școala Evrika este aliniată tuturor normelor GDPR privind respectarea confidențialității și securității datelor, la standardele Uniunii Europene.